Choď na obsah Choď na menu
 


Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Vojna sa skončila, Voldemort je mŕtvi no Harry stále nie je šťastný. Prečo? Pred tým ako nastúpil do školy pomohol Severusovi Snapeovi aby ho neuväznili v Azkabane. Počas času ktorý spolu strávili sa ich vzájomný vzťah zmenil. Harry náhodou zistí aké city ku nemu jeho profesor prechováva. Po prvotnom šoku si uvedomí, že on to cíti rovnako. Akýkoľvek vzťah so študentom je však proti Snapeovým pravidlám a tak sa Harry trápi až do doby, kým sa mu jeho priatelia rozhodnú pomôcť. Podarí sa Harrymu presvedčiť Severusa? A budú potom konečne šťastný?

Hlavný pár: HP/SS

Vedľajšie páry: DM/CHW, HG/RW

Varovanie: Určite sa vyskytne mprag!, 

 

S pozdravom, 

Nyssa

 

Príspevky

18.Kapitola

8. 11. 2017

| Komentáre: 4

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Na začiatok sa vám chcem všetkým poďakovať za komentáre, ktoré ste nechali pri predchádzajúcej kapitole a poďakovať aj za vašu trpezlivosť.

Ďalej sa chcem všetkým úprimne ospravedlniť za to, ako dlho mi to trvalo. Viem, že posledné kapitoly vychádzajú hrozne málo a je mi to ľúto. Ale teraz mám toho v škole dosť veľa. Samé zápočty a skúšky až mi je z toho niekedy zle... Aj preto som bola rada, že som dnes mohla od toho všetkého na chvíľu vypadnúť a konečne dopísať kapitolu. Dúfam, že si ju užijete a že na pokračovanie nebudete musieť až tak dlho čakať. Uznávam, že dnes to bolo tak trochu o ničom, ale nabudúce to bude o spoznávaní  medzi deťmi a Sevom a ja sama sa na to teším :)

 

17.Kapitola

25. 8. 2017

| Komentáre: 6

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Ták, trvalo mi to "iba" niečo vyše dvoch mesiacov. A za to sa čakanie sa vám všetkým úprimne ospravedlňujem. Rada by som sa na niečo vyhovorila, no faktom je, že som sa počas leta nechala lapiť javom, ktorému sa odbore hovorí prokrastinácia. Ale čo je moc to je moc a tak som si dnes sadla k PC s jasným cieľom, konečne dokončiť tú kapitolu. S úľavou musím konštatovať, že úspešne. Hoci s ňou nie som úplne spokojná, ale lepšie to už asi nebude. Dúfam, že si ešte príbeh pamätáte a kapitolu si užijete.

S pozdravom, 

Nyssa

 

16.Kapitola

10. 6. 2017

| Komentáre: 9

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Po veľmi, veľmi dlhej dobe konečne pridávam novú kapitolu. Za to meškanie sa všetkým úprimne ospravedlňujem, avšak času je málo, najmä keď sa do toho pripletie nejaká tá choroba.Moje poďakovanie patrí SORE, Lady Corten, Abeque, Weras a Kilii, za vašu podporu a (dúfam) aj trpezlivosť. Takže, kapitola je konečne tu a ja dúfam že sa vám bude páčiť :) Bude sa odohrávať formou časových skokov, kedy sa pozrieme na niekoľko dôležitých udalostí v Harryho živote až sa nakoniec dostaneme do doby, v ktorej sa bude odohrávať zvyšok nášho príbehu... 

 

15.Kapitola

2. 5. 2017

| Komentáre: 8

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Mala som pár dni voľno a tak sa mi podarilo pokračovanie napísať o niečo skôr. Dúfam že vás to aspoň trochu poteší. Ako som povedala, prídu horšie časy a je to tu. Do konca príbehu už nezostáva veľa kapitol... odhadujem to maximálne na 5. Ďakujem Weras a Kiia Ice za komentár k predchádzajúcej časti a dúfam, že sa bude páčiť aj táto :)

 

14.Kapitola

20. 4. 2017

| Komentáre: 2

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Hneď zo začiatku sa chcem ospravedlniť za to čakanie, ale začala som chodiť do práce a doma mám zhruba 4 hodiny voľného času aj to je niekedy menej, takže to ide sťažka. Pokúsim sa vyčleniť si vždy nejaký čas na písanie, takže vo vydávaní pokračujem ďalej, len neviem garantovať pravidelnosť... av%sak pokúsim sa!

 

Ďalej dúfam, že sa vám bude kapitola páčiť, lebo ten začiatok mi dal opäť hrozne zabrať :D

Navyše sa nám to začína trochu vyhrocovať a tá šťastnejšia časť už takmer pretína cieľovú pásku aby mohla na štart nastúpiť tá o niečo temnejšia... predsa len, poviedka si svoj názov musí zaslúžiť ;)

 

13.Kapitola

23. 3. 2017

| Komentáre: 3

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Na začiatok chcem poďakovať Lady Corten, SORE, Abeque a Kilii (ehm, ak skloňujem zle, máte moje najúprimnejšie ospravedlnenie) za komentár k predchádzajúcej kapitole. Rovnako ďakujem všetkým, čo tento môj počin čítajú. Potom by bol na mieste sa ospravedlniť za to, že neustále premeškávam tie svoje termíny. Nemôžem sľúbiť, že to napravím, no pokúsim sa :) A teraz nech sa páči, nová kapitola ;)

Nyssa 

 

12.Kapitola

9. 3. 2017

| Komentáre: 6

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Ospravedlňujem sa za meškanie. To že vydávam každý druhý týždeň sa už pomaly stáva akýmsi nevítaným pravidlom, ale tentoraz som si akosi neuvedomila aký je deň takže je tu kapitola až dnes... moja chyba.

Dúfam že sa vám bude páčiť, konečne sa dostávame k tej zaujímavejšej časti, tak dúfam že vás to teší rovnako ako aj mňa.

Takto na záver by som sa chcela poďakovať všetkým, čo mi tu zanechávajú komentáre, ktoré mi vždy zlepšia náladu aj chuť do písania

Nyssa

 

11.Kapitola

22. 2. 2017

| Komentáre: 5

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Tak po dlhej dobe (za čo sa úprimne ospravedlňujem, ale času je málo) pridávam ďalšie pokračovanie. Dnes nečakajte nič svetoborné, ešte na chvíľu zotrváme v pokojných vodách a príjemnej atmosfére. Možno upozorním na obsah 15+ ale to by malo byť tak všetko. 

Avšak ako to býva, trochu sa nám to skomplikuje, už čoskoro, takže sa máte na čo tešiť.

Chcela by som ešte poďakovať všetkým komentujúcim, vaše komentáre mi vždy neskutočne zlepšia náladu a dodajú chuť do ďalšieho písania :)

Nyssa

 

10.Kapitola

1. 2. 2017

| Komentáre: 9

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Trochu neskoro ale predsa, 10. Kapitola je tu. Priznávam sa, trochu som okašľala sama seba, lebo som myslela že mám kapitolu napísanú celú a ráno som zistila, že mi chýba záver... a tak som sa po návrate z práce začala trápiť...a že to bolo trápenie... nuž tie "posteľové scény" proste nejdú tak jednoducho ako by sa zdalo :D

 

No keďže som vám v minulej kapitole prichystala prekvapko, je len fér keď to dnes vysvetlím (verím, že sa vám bude páčiť) ...a nachystám ďalšie...možno aj dve ;) Takže na dnešnú kapitolu by sa hodilo obmedzenie 18+

 

9.Kapitola

25. 1. 2017

| Komentáre: 10

| Rubrika: Bolestivá cesta ku šťastiu (slash)

Všetkým sa vám ospravedlňujem za meškanie a ďakujem za vašu trpezlivosť. Ako malé ospravedlnenie vám dnes prinášam zatiaľ najdlhšiu kapitolu.

Prvá časť je síce trochu nudnejšia, no pre budúci priebeh dôležitá...a tá druha polovica... no sľúbila som, že sa nám to trochu skomplikuje však? Tak teda, prvý problém je to! :D

 

Ďakujem všetkým dobrým dušiam, ktoré mi tu zanechali komentár pri predchádzajúce časti a dúfam, že budete s tou dnešnou spokojný :)