Choď na obsah Choď na menu
 


Jednorázovky

Príspevky

Nie len sľub 2 (HP/SS)

1. 1. 2018

| Komentáre: 5

| Rubrika: Jednorázovky

Na začiatok by som chcela všetkým popriať šťastný Nový rok, nech sa Vám v ňom všetko darí..

A od mňa tu máte malý Novoročný darček v podobe pokračovania poviedky "Nie len sľub"..pretože sa hovorí: "Ako na Nový rok, tak po celý rok!" Takže dúfajme, že to bude skutočne tak a mne sa podarí pridávať kapitoly pravidelnejšie.

Dúfam, že sa na Vám bude toto krátke pokračovanie páčiť :)

Nyssa

 

Nie len sľub (HP/SS)

6. 12. 2017

| Komentáre: 5

| Rubrika: Jednorázovky

Tak mám pre Vás také malé Mikulášske prekvapenie v podobe malej jednorázovečky. Nápad na túto poviedku som mala už dávno a včera som mala chuť napísať niečo nové, tak to tu máte! 

Čo sa stane ak sa Severusová tvrdohlavá sestra odmieta zmieriť s tým, že je Harry gay. Má plán, ktorým dokáže že si to Harry iba vymyslel. Ako v jej pláne figuruje Severus a čo s tým má spoločné sľub...zistí že má pravdu a Harry si to vymyslel, alebo sa bude musieť zmieriť s tým, že Harry hovoril pravdou?

 

Začalo to na veži!

22. 9. 2016

| Komentáre: 6

| Rubrika: Jednorázovky

Slash: Áno

Pár: Snarry

Toto bola prvá poviedka ktorú som kedy napísala. Dlho som váhala, či ju sem mám umiestniť. vznikla ako prvý pokus po tom, čo som nevedela nájsť niečo, čo som na tento pár ešte nečítala. Povedala by som že to aj tak nejak vyzerá. Najprv som rozmýšľala, že by som ju prepracovala, lebo mám pocit, že je až príliš zdĺhavá- aspoň niekedy- no nakoniec som to nespravila. Je len otázne či to bolo pre to, že som príliš lenivá, alebo ako akúsi pamiatku na moje "prvé dielo".

Tak teda ak to čítate, buďte prosím trochu ohľaduplný, v každom prípade za kritiku budem rada :) 

Na záver asi treba dodať že táto poviedka je 18+ (teda týka sa to záveru)!! Týmto vás považujem za varovaných!

S pozdravom

nyssa